Bramy segmentowe

NOWOŚĆ

 

VENTE RFS 60 - ciepła brama segmentowa

 

Brama VENTE RFS 60 to kompleksowe rozwiązanie, w którym wszystkie elementy pracują na rzecz jak najlepszej izolacji. To idealna propozycja do garażu w domu energooszczędnym lub pasywnym. Dzięki dopracowanej w każdym calu budowie, brama osiąga współczynnik U=0,9 [W/m²K] (brama 5000×2500 mm).

poszycie z paneli grubości 60 mm na całej wysokości, o współczynniku U=0,39 [W/m²K] - to wynik o ok. 30% lepszy od paneli grubości 40 mm

rozszerzony system uszczelnień

konstrukcja ze specjalnie zaprojektowanym kształtem łuku górnego

 

Kliknij aby pobrać ulotkę

 ciepla brama

VENTE K2 RC - brama segmentowa z przetłoczeniami poziomymi wąskimi.

Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów.

Kolory standardowe:
• biały
• brązowy

Bramy MISTRAL dostępne są także w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach z palety RAL.

poziome_waskie

VENTE K2 RS - bramy segmentowe z przetłoczeniami poziomymi szerokimi. Przetłocznie poziome szerokie nadaje bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku.

Kolory standardowe: 
• biały
• brązowy

Bramy PASAT dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL.

poziome_szerokie

VENTE K2 RA - bramy segmentowe z przetłoczeniem w kasetony.

Kasetony nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji.

 

Kolory standardowe: 
• biały
• brązowy

Bramy MAESTRO dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

kaseton

VENTE K2 RF - brama segmentowa bez przetłoczeń.

Bramy bez przetłoczeń przeznaczone są dla zwolenników prostej formy i doskonale komponują się z elewacją budynków o zdecydowanej lini. Na ich wyjątkowość składa sie bogata oferta z palety RENOLIT pozwalająca dobrać wygląd bramy do istniejących już drzwi, okien i rolet.

Bramy bez przetłoczeń dostępne są w kilkudziesięciu dekorach palety RENOLIT oraz we wszystkich kolorach palety RAL. Ich dodatkowym atutem jest możliwość ozdobienia ich detalami dekoracyjnymi ze stali szlachetnej.

brama4

 

Kliknij aby pobrać katalog bram segmentowych firma Krispol